گروه اسکمه (برخی آن را با نام اسکامه می‌شناسند.) در سال 1963 با ثبت شرکت مادر یعنی شرکت اسکمه پره پایه ریزی شد. اسکمه یکی از بزرگترین تولید کنندگان محصولات و بالک متریال (Bulk Material) و ارائه دهندگان راه حل‌های شبکه توزیع صنعتی ، محصولات ضد انفجار ، شارژ خودروهای الکتریکی و کلید پریزهای ساختمانی استاندارد و لوکس می‌باشد. سالهاست که محصولات این تولید کننده ایتالیایی در پروژه‌های نفت و گاز ، پالایش و پتروشیمی کشور استفاده می‌شود.اسکمه با بیش از 17000 محصول طیف وسیعی از نیازهای شبکه توزیع الکتریکی (ولتاژ پایین) یا Small power را تأمین می‌نماید. شرایط محیطی و دمایی کشور ما و محیط پروژه‌ها در کشور معمولا منحصر به فرد است و لازم است تولیدکننده‌های بزرگی نظیر اسکمه که سالهاست در زمینه تولید محصولات متنوع تجربه دارند به طور مستقیم در پروژه‌ها حضور داشته باشند تا با رفع نیازهای اختصاصی هر پروژه کیفیت هر پروژه را بهبود بخشیده و بهای تمام شده پروژه‌ها را کاهش دهند. اسکمه با حضور در بازار، سفارشاتی را با شرایط خاص کشور دریافت کرده و محصولاتی مختص این شرایط ، طراحی و تولید می‌نماید. همچنین دپارتمان Partec به عنوان یکی از زیرمجموعه‌های اسکمه امکان تولید قالب با روش‌های پیشرفته را برای صنایع مختلف فراهم کرده است.

با کلیک کردن بر روی تصاویر یا لینک‌های زیر می‌توانید به صفحه مربوط به هر یک از محصولات دست یابید:

محصولات ضد انفجار
محصولات صنعتی
محصولات برق ساختمانی
محصولات خانه هوشمند
محصولات شارژ خودرو و موتور الکتریکی
ملزومات برقی

محصولات ضد انفجار         

         

ارزشهای شرکت SCAME

اسکمه یک شرکت بازار محور است که اولویت اصلی آن تامین نیازها و انتظارات مصرف کننده نهایی است. جستجوی راه حل‌های کارآمد و نوآورانه پیوسته با به اشتراک گذاشتن ارزشهای بسیاری همراه است:
-    توجه به رضایت مشتری
-    توجه به منابع انسانی: به واسطه تعهد شرکت به ایمنی و سلامت کارکنان در محیطهای کاری، شرکت موفق به دریافت گواهینامه BS OH SAS 18001 شده است.
-    توجه به کیفیت: با پیاده سازی سیستم مدرن مولد و ارزش آفرین با سطح تکنولوژیکی بالا.
-    در سال 1993 اسکمه از اولین شرکتها در ایتالیا بود که موفق به دریافت انطباق با استاندارد کیفیت UNI EN ISO 9001 شد.
-    حفاظت از محیط زیست: با توجه دائمی به موضوعات محیطی و تحقیقات در خصوص مواد سازگار با طبیعت، اسکمه در سال 2003 گواهینامه انطباق با محیط زیست UNI EN ISO 14001 را دریافت کرد.

   

اسکمه ایران جهت فروش طیف وسیع محصولات تخصصی و صنعتی الکتریکال اسکمه در ایران، از سراسر ایران نماینده فروش فعال می‌پذیرد.

جهت اطلاع بیشتر از شرایط عمومی دریافت مجوز نمایندگی فروش اسکمه در ایران، با دفتر مرکزی اسکمه در تهران تماس حاصل نمایید.

دفتر مرکزی اسکمه در ایران: تهران - پاسداران - روبروی گلستان هفتم - ساختمان شماره 382 - طبقه پنجم - واحد 18

تلفن: 02122763290 و 02122763291 دورنگار: 02122760056

ایمیل: info@scame.co.ir و tavanparto@scame.ir